ХОЋЕМО ЛИ И СУТРА УЖИВАТИ НА СУНЦУ И ТОПЛОМ ВРЕМЕНУ? Детаљна прогноза за други дан викенда
У СРБИЈИ ће сутра, према прогнози Републичког хидрометеоролошког завода (РХМЗ), преовлађивати сунчано и топло време.
Фото: Танјуг
Ујутро по појединим котлинама и понегде дуж речних токова могућа краткотрајна магла.
Ветар слаб и умерен, у току дана на југу Баната, у доњем Подунављу и Поморављу и јак, источни и југоисточни.
Најнижа температура од 4 до 13, а највиша од 24 до 27 степени.
У Београду сутра сунчано и топло, ветар ујутро слаб, у току дана умерен, источни и југоисточни. Најнижа температура од 10 до 13 степени, а највиса око 27 степени.
Према изгледима времена за седам дана, до среде се очекује претежно сунчано и топло време са максималним температурама од 24 до 29 степени, наводи РХМЗ.
У кошавском подручју биће и ветровито са умереним и јаким источним и југоисточним ветром, који ће на југу Баната, у доњем Подунављу и Поморављу повремено достизати ударе олујне јачине.
У среду 1. маја, у брдско-планинским, а од четвртка и у осталим крајевима променљиво облачно, повремено са кишом и локалним пљусковима с грмљавином уз мањи пад дневне температуре.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО: ПРОФИЛИСАЊЕ "Све је почело као хоби а сада обилазим 100. земљу" Јована Квржић од истока до запада
Препоручујемо
НАЈНОВИЈА ПРОГНОЗА РХМЗ: Киша и пљускови у овим деловима Србије, а од сутра шок преокрет
26. 04. 2024. у 18:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)