ПОЖАР У БЕЧМЕНУ: Мушкарац задобио опекотине, превезен у Клинички центар Србије
У ПОЖАРУ у кући у сурчинском насељу Бечмен мушкарац је задобио лакше опекотине, речено је Танјугу у Хитној помоћи.
Д.Н.
Повређеног мушкарца екипа Хитне помоћи је превезла у Клинику за опекотине, пластичну и реконструктивну хирургију у Клиничком центру Србије.
У Београду су се током ноћи десиле три саобраћајне незгоде у којима су три мушке особе лакше повређене.
Током ноћи су 24 екипе Хитне помоћи интервенисале 84 пута, а од тога је 14 интервенција било на јавним местима.
За помоћ су се највише јављали хронични болесници - астматичари, хипертензичари, психијатријски и пацијенти са малигнитетима, наводе у Хитној помоћи.
БОНУС ВИДЕО: ЕХУДА БАУЕР ОБЈАСНИО: Није било геноцида у Сребреници
Препоручујемо
ПОВРЕЂЕНО ВИШЕ ОСОБА: За само једну ноћ неколико саобраћајних несрећа у Београду
20. 04. 2024. у 07:14
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)