АЛБАНЦИ СРУШИЛИ ЏАМИЈУ КОД БУЈАНОВЦА: Тврде да имају дозволу
МЕШТАНИ села Биљача уопштини Бујановац, срушили су стару турску џамију до темеља, потврђено је "Новостима" у врањском тужилаштву.
Фото: Принтскрин/Инстаграм
Полиција је телефоном добила пријаву да су мештани срушили џамију и након изласка на лице места затекли су тридесетак мештана који су изјавили да поседују одобрење председника исламске заједнице.
О свему је обавештена комунална и грађевинска инспекција, те је сачињен записник. Наложено је прикупљање обавештења између осталог и из Завода за заштиту споменика у Нишу.
Препоручујемо
ХЛАДНИ ТАЛАС НЕ ПОПУШТА: Данас кишовито и ветровито, у овим деловима Србије падаће снег
29. 03. 2026. у 07:10
ДАНАС СЛАВИМО СВЕТОГ АПОСТОЛА АРИСТОВУЛА: Верници на овај дан траже покајање и опроштај
29. 03. 2026. у 06:53
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)