МУП ОБЈАВИО: Слике подземних канала који су прегледани у потрази за несталом девојчицом Данком (ФОТО)

Андријана Нешић

29. 03. 2024. у 14:56

Специјалистички тимови за спасавање из рушевина Сектора за ванредне ситуације из Београда и Новог Сада, заједно са осталим припадницима Министарства унутрашњих послова, од раних јутарњих часова детаљно су претражили тунел, подземне канале и шахте укупне дужине око 4,5 километара, у рејону Бањског поља, до града Бора и том приликом нису пронађени никакви трагови који би указали на то да се двогодишња Данка Илић ту налазила.

МУП ОБЈАВИО: Слике подземних канала који су прегледани у потрази за несталом девојчицом Данком (ФОТО)

Фото: МУП

Након више од 70 сати детаљне претраге терена у Бањском пољу, припадници Министарства унутрашњих послова настављају интензиван оперативни рад на проналаску девојчице и утврђивању свих чињеница и околности нестанка детета.

Подсетимо, од момента пријаве нестанка 26. марта, у потрази за несталом девојчицом учествовало је више стотина припадника Министарства унутрашњих послова који су детаљно и свеобухватно прегледали шире и уже подручје овог места укупне површине од око 10 квадратних километара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - краљице злочина

ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"

КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.

21. 01. 2026. у 16:48

Коментари (0)

ОН ТО НИЈЕ ЗНАО: Неда Арнерић била заљубљена у чувеног певача