ОВО СУ ИМЕНА УХАПШЕНИХ КОЈИ СУ ТВРДИЛИ ДА СУ ПОВЕЗАНИ СА НЕСТАНКОМ ДАНКЕ (2) Полиција открила идентитете тројице ухапшених

28. 03. 2024. у 21:28

ПРИПАДНИЦИ Федералне управе полиције (ФУП) ухапсили су три особе за које се сумња да су путем ТикТока објавиле да су повезане с нестанком девојчице Данке Илић.

ОВО СУ ИМЕНА УХАПШЕНИХ КОЈИ СУ ТВРДИЛИ ДА СУ ПОВЕЗАНИ СА НЕСТАНКОМ ДАНКЕ (2) Полиција открила идентитете тројице ухапшених

Фото: МУП/Друштвене мреже

Према доступним сазнањима, ухапшени су Басхар Туфанкији, Закуан Туфанкији и Мухамед Туфанкији.

Они су ухапшени на подручју општине Хаџићи.

Истражитељи Одсека за сајбер криминал Федералне управе полиције лоцирали су путем ИП адреса особе које су тврдиле како имају сазнања о нестанку малолетне девојчице у Републици Србији, односно које су тражиле 50 хиљада КМ за откривање информација.

Подсетимо, Данка Илић (2) је нестала у Бањском пољу код Бора у уторак.

Од тада за њом траје потрага, а у Србији је први пут био активиран систем Пронађи ме.

БОНУС ВИДЕО: ДРАМА ИСПРЕД КУЋЕ ГДЕ ЈЕ НЕСТАЛА ДАНКА - Четири патроле полиције ХИТНО дошле

(Аваз)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

„И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО“: Удружење приређивача игара на срећу СПИС покренуло програм едукације младих