СТИЖЕ КИША: Биће пљускова, облаци ће се надвити над Србијом
ВРЕМЕ на југу Србије данас претежно ведро, у осталим крајевима мало до умерено облачно, а на северу Војводине уз нешто више облачности понегде и слабом кишом.
Фото: П. Милошевић
Променљиво облачно време, киша и локални пљускови који могу бити праћени и грмљавином очекују се углавном на западу и југозападу Србије, док се у току ноћи очекује јаче наоблачење са кишом и пљусковима прво ће захватити северне и западне крајеве.
Ветар слаб и умерен југоистиочни, са температурама од један до 19 степени.
Време у Београду
У Београду променљиво облачно са сунчаним интервалима, увече и током ноћи јаче наоблачење са кишом и пљусковима, а температурћ ће бити од пет до 18 степени.
Време наредних дана
У недељу се очекује постепени престанак падавина и разведравање, ујутру у северним, пре подне у западним, а по подне и у осталим пределима земље.
У понедељак и уторак време ће бити променљиво, понегде са кишом, а затим претежно сунчано уз малу до умерену облачност и суво.
Препоручујемо
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Велика експлозија у Либану код базе у којој се налазе припадници Војске Србије
29. 03. 2026. у 18:28 >> 19:49
СЕКТОР ЗА ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ: Отклања последице невремена, уступио 20 агрегата ЕПС-у
29. 03. 2026. у 16:35
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)