СУТРА СНЕГ У ОВИМ ДЕЛОВИМА СРБИЈЕ: Детаљна временска прогноза за наредних седам дана
У СРБИЈИ ће сутра бити променљиво облачно са сунчаним интервалима, са локалном појавом краткотрајне кише или пљуска и највишом температуром до 17 степени.
Фото: Танјуг/Н.М.
Више падавина се очекује ујутро и пре подне на југу Србије, где ће током већег дела дана бити претежно облачно, док ће на високим планинама падати снег, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод (РХМЗ).
Ветар ујутро и пре подне слаб и умерен, источни и југоисточни, на подручју јужног Баната и доњег Подунавља повремено и јак.
Од средине дана ветар ће бити у постепеном скретању на северни правац.
Најнижа температура од 4 степена до 9 степени, највиша дневна од 12 до 17 степени.
У Београду ће бити променљиво облачно, уз смену сунчаних и облачних интервала, а краткотрајна киша или пљусак се очекују ујутро и крајем дана.
Ветар слаб и умерен, ујутро и пре подне југоисточни и источни, од средине дана у скретању на северни правац.
Најнижа температура од 7 до 9, највиша дневна око 17 степени.
Према прогнози за наредних седам дана, у среду и четвртак претежно облачно и мало свежије, повремено с кишом, на планинама са снегом.
У петак се падавине очекују још на истоку и југу Србије.
У суботу суво са сунчаним интервалима, а у недељу и почетком следеће седмице ново наоблачење са кишом.
БОНУС ВИДЕО: НИСУ СВЕ КАЗНЕ ДЕЛОТВОРНЕ: Корисни савети за родитеље школараца
Препоручујемо
РХМЗ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО: Киша стиже у Србију, ови делови земље ће бити први на удару
04. 03. 2024. у 10:36
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)