ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА ПОНЕДЕЉАК, 19. ФЕБРУАР: Умерено до потпуно облачно, увече киша
ТОКОМ дана умерено до потпуно облачно и суво. Пролазно наоблачење захватиће после подне северне и западне крајеве, а крајем дана и у току ноћи прошириће се и на остале делове земље, условљавајући слабу кишу, увече на северу и западу, а током ноћи ка уторку и у осталим крајевима.
Foto: Tanjug/VLADIMIR SPORCIC
У планинским пределима јужне Србије у току ноћи са слабим снегом.
Најнижа температура од минус 2 до 4, највиша дневна од 10 до 14 степени Целзијуса.
Време у Београду
И у главном граду умерено до потпуно облачно и већи део дана суво, а слаба киша се очекује увече и у току ноћи ка уторку.
Ветар слаб и умерен јужних праваца, увече у скретању на западни и северозападни.
Најнижа температура од 2 до 4, највиша дневна око 13 степени Целзијуса.
Прогноза за наредних седам дана
Променљиво уз смену сунчаних и облачних интервала и местимично слабе, краткотрајне кише, која ће бити извеснија у уторак, суботу и почетком наредне седмице.
БОНУС ВИДЕО: ПОТОПЉЕНИ ПУТЕВИ, АУТОМОБИЛИ ПОД ВОДОМ - Ванредна ситуација на југу Индије
Препоручујемо
ХОЋЕ ЛИ БИТИ КИШЕ? Ево какво нам време доноси почетак нове радне недеље
18. 02. 2024. у 13:18
ПРЕКО НОЋИ ОСТАО БЕЗ ГЛАСА: Наш певач прошао кроз агонију - борба трајала 13 година
18. 02. 2024. у 17:31
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)