ЧЛАНОВИ И ВОЂЕ СИНДИКАЛНИХ ГРУПА ШОКИРАНИ: Антићу где су наше паре?

Ало

07. 02. 2024. у 18:53

Од добро обавештених чланова и вођа синдикалних група Војног синдиката, свакодневно сазнајемо нове и скандалозне проблеме и чињенице о малверзацијама Новице Антића самозваног председника наведеног синдиката, за којег нам увелико указују да није имао потребну већину за избор на ту функцију, али и да бесправно троши новчана средства од чланарине синдиката.

ЧЛАНОВИ И ВОЂЕ СИНДИКАЛНИХ ГРУПА ШОКИРАНИ: Антићу где су наше паре?

Foto: Printskrin Youtube/Dnevnik

Наиме чланови и вође синдикалних група овог синдиката обавестили су нас и упозорили да да су шокирани најновијим сазнањима до којих су дошли, да је на име Антића и њему блиских лица противправно из касе овог синдиката потрошено више од 12.000.000,00 РСД без правног основа и одговарајућих материјално финансијских докумената. 

Поред тога наводе да су ова новчана средства бесправно утрошена у краћем временског периоду, као и да страхују да су ти износи далеко већи, те са забринутошћу и оправдањем постављају питање самозваном председнику Антићу где су, како и на кога утрошене њихове чланарине?   

Управо због оваквих Антићевих поступака, његовог самосталног политичког деловања, а  нарочито због ненаменског и незаконитог трошења новца из касе синдиката, чланови овог војног синдиката масовно подносе захтеве за прекид чланства.

(АЛО)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРУШЕН РУСКИ ХЕЛИКОПТЕР, ЦЕЛА ЗЕМЉА ПОТОНУЛА У ХАОС: Падају градови један за другим, наоружане групе воде борбе са војском (ВИДЕО)

СРУШЕН РУСКИ ХЕЛИКОПТЕР, ЦЕЛА ЗЕМЉА ПОТОНУЛА У ХАОС: Падају градови један за другим, наоружане групе воде борбе са војском (ВИДЕО)

РУСКИ војни хеликоптер срушио се 25. априла у близини Вабарије у региону Гао у Малију, потврдили су руски извори, док су борци Фронта за ослобођење Азавада и џихадистичке групе повезане са Ал Каидом, ЈНИМ, извели највећу координисану офанзиву у земљи последњих година, нападајући истовремено главни град Бамако, војно упориште Кати и северне градове Кидал, Гао и Севаре, што је на највидљивији начин открило ограничења руске безбедносне стратегије у Африци.

26. 04. 2026. у 13:30

Коментари (0)

Гласај за свој омиљени укус и сазнај да ли си у већини