СТИЖЕ ТОПЛОТНИ ТАЛАС У СРБИЈУ: Пролеће у фебруару - Сутра натпросечно топло, до 21 степен
У Србији ће сутра бити натпросечно топло за ово доба године и изнад већег дела претежно сунчано, само ујутро на северу и истоку умерено облачно док ће најнижа јутарња температура износити -1 а највиша дневна и до 21 степен Целзијуса.
Фото: Н. Живановић
Према прогнози Републичког хидрометеоролошког завода, најнижа температура биће од -1 до 9, а највиша од 15 до 21 степен.
Дуваће слаб и умерен, на истоку Србије и јак западни ветар. И у Београду сутра након умерено облачног јутра, током дана претежно сунчано и натпросечно топло. Ветар слаб и умерен, западни. Најнижа температура од 6 до 9, највиша око 18 степени.
Према изгледима времена за наредних седам дана, до понедељка, 12. фебруара, биће топло са дневном температуром изнад и знатно изнад просека за овај период године, у већини места од 14 до 20, локално и до 22 степена.
Током дана претежно сунчано, повремено уз малу или умерену облачност. Крајем периода наоблачење са кишом.
БОНУС ВИДЕО: ПАРАЛИСАН САОБРАЋАЈ ОД НОВЕ ВАРОШИ ПРЕМА ЗЛАТИБОРУ: Снег не престаје, оборено дрвеће, камиони стоје
Препоручујемо
ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА НЕДЕЉУ, 04. ФЕБРУАР: Променљиво облачно са сунчаним периодима
04. 02. 2024. у 01:00
РХМЗ УПОЗОРАВА НА НАТПРОСЕЧНО ТОПЛО ВРЕМЕ: Биће и до 22 степена, овај дан је прекретница
03. 02. 2024. у 16:40
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)