ВУЧИЋ ИЗДАО НАРЕЂЕЊЕ ДА СЕ ТО ОДМАХ ЗАВРШИ: Помама за српском муницијом - Нико више и не пита за цену, то никад нисам видео у свом животу
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствовао је састанку у Дому гарде на Топчидеру на коме су представљени резултати анализе стања оперативних и функционалних способности Војске Србије за 2023. годину. Вучић сада присуствује приказу средстава наоружања и војне опреме Војске Србије.
Фото: З.Ј.Мачак
Током обиласка, Вучић је навео да не можемо да произведемо ни близу онолико оружја колико се тражи.
- Не можемо једну десетину онога колико се тражи да произведемо. Да вам покажем што сам добио захтев јутрос од председника две земље, ухватио сам се за главу. Пријатељске земље, за муницију. Не знам шта је ово, нисам то никада видео у свом животу. Таква је помама за оружјем, нико више и не пита за цену. Свима је потребно као да живот целог света зависи од тога. Буквално планета гори, не можемо да произведемо. Немамо ми попуњеност муниције, зато сам издао наређење да се то одмах заврши - рекао је Вучић.
Препоручујемо
ЧЕКАМО ВАЖАН СИСТЕМ ИЗ РУСИЈЕ: Вучић: "Грађани ће то моћи да виде у Нишу за празнике"
30. 01. 2024. у 11:52
СРУШЕН РУСКИ ХЕЛИКОПТЕР, ЦЕЛА ЗЕМЉА ПОТОНУЛА У ХАОС: Падају градови један за другим, наоружане групе воде борбе са војском (ВИДЕО)
РУСКИ војни хеликоптер срушио се 25. априла у близини Вабарије у региону Гао у Малију, потврдили су руски извори, док су борци Фронта за ослобођење Азавада и џихадистичке групе повезане са Ал Каидом, ЈНИМ, извели највећу координисану офанзиву у земљи последњих година, нападајући истовремено главни град Бамако, војно упориште Кати и северне градове Кидал, Гао и Севаре, што је на највидљивији начин открило ограничења руске безбедносне стратегије у Африци.
26. 04. 2026. у 13:30
Гори војна база са америчким бомбардерима: Одатле су летели за Иран (ВИДЕО)
У британској ваздушној бази РАФ Фаирфорд у Глостерширу ноћас је избио велики пожар који је тешко оштетио зграду бивше кантине.
26. 04. 2026. у 13:01
Нови п**но скандал Даре Бубамаре: Снимак пуштен на мрежама - ноћ са млађим дечком
"САДА не знам ни како се то нашло у јавности, али приватност је једна ствар и сматрам да то треба да се поштује."
24. 04. 2026. у 16:21
Коментари (0)