ТРАГИЧАН КРАЈ ПОТРАГЕ ЗА ВЕРОМ: У Шумарицама пронађено тело жене из Крагујевца
ПОСЛЕ потраге, која је трајала од јуче ујутро, тело Крагујевчанке Вере Белаковић (84) пронађено је данас у Шумарицама.
Фото: Приватна архива
Старица је нестала у току ноћи између петка и суботе, а њено одсуство из стана прва је констатовала ћерка Љиљана. Како је рекла претходног дана, она је мајку Веру у петак увече успавала и оставила у кревету, а када је у суботу ујутру дошла да је обиђе, видела је да је нема.
По речима ћерке, Вера је била дементна и у петак је први пут узела прописану терапију.
- Успавала сам је у њеној кући у насељу Ердоглија, а онда сам је оставила, пошто сам морала код мужа који има карцином. Ујутро је нисам затекла у кревету. Комшиница каже да је у усред ноћи чула лупање - рекла је јуче видно узнемирена Љиљана.
Она је тада додала да Вера никада раније није одлазила од куће.
Поред полиције, породице и родбине, у потрагу су се укључили и суграђани, који су претраживали Шумарице, надомак којих је Вера живела у Копаоничкој улици у крагујевачком насељу Ердоглија.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО:
МАНАСТИР СВЕТОГ ПРОРОКА ИЛИЈЕ КОД ДЕРВЕНТЕ: Како се одлази по бадњак и шта обичаји налажу
Препоручујемо
ПРОСЛАВЉАМО СВЕТОГ ПАВЛА ТИВЕЈСКОГ: Верници данас треба да избегавају ове ствари
28. 01. 2024. у 07:27
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)