УЖАС НА БЕОГРАДСКОМ АЕРОДРОМУ: Умрла девојка (20) из Велике Британије након операције желуца у Турској
ДЕВОЈКА (20) из Велике Британије преминула је у Београду након што је авион, којим се враћала у домовину након операције желуца у Турској, хитно слетео на наш аеродром јер јој је позлило.
Фото: Д. Миловановић
Из авио-компаније потврдили су за портал Аеро.рс да је авион, који је летео од Истанбула до Лондона, морао да слети у Београд јер је једном од путника позлило.
- Здравље и безбедност наших путника су приоритет, те је путник напустио авион како би добио хитну медицинску помоћ. Невероватно смо тужни што чујемо да је путник преминуо након лечења и наше мисли су у овом тренутку са породицом - навели су из компаније WizzAir.
(Аеро.рс)
Ускоро опширније
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ВАТРЕНО НА КРИМУ: Украјина "одсекла" полуострво, мостови сравњени - експлозије и пожари на војним и инфраструктурним локацијама
У НОЋНОМ нападу дроновима избио је пожар у рафинерији нафте Афипски у руском Краснодарском крају, стратешком енергетском погону који је од почетка рата честа мета напада.
11. 06. 2026. у 15:25
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)