ПОЛУДЕЛА КЛИМА, ОД ЗИМЕ НИШТА: Временска прогноза за четвртак, 28. децембар
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредни период.
Фото: Д. Балшић
ВРЕМЕ У СРБИЈИ
У Србији претежно сунчано време, са слабим до умереним јужним и југозападним ветром, и температурама од минус три до 16 степени, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.
ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ
У Београду се ујутру очекује краткотрајна магла, у току дана претежно сунчано, са температурама од два до 14 степени.
ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНЕ ДАНЕ
Наредних недељу дана задржаће се натпросечно топло време.
У петак претежно сунчано, ујутро местимично магла, за викенд и у понедељак пре подне умерено до потпуно облачно и суво.
У понедељак после подне у Војводини се очекује јаче наоблачење са кишом које ће се у току ноћи ка уторку и у уторак проширити и на остале крајеве, затим облачно, местимично са кишом, у планинским пределима са слабим снегом.
sputnikportal.rs
БОНУС ВИДЕО - ШОЈГУ ИЗНЕО ПОДАТКЕ О КОНТРАОФАНЗИВИ Украјина изгубила 125.000 војника и 16.000 комада војне технике
Препоручујемо
РХМЗ ОБЈАВИО НАЈТАЧНИЈУ ПРОГНОЗУ: Ево шта нас очекује у новогодишњој ноћи
27. 12. 2023. у 21:20
ВРЕМЕ ПРОМАШИЛО ГОДИШЊЕ ДОБА: Временска прогноза за среду, 27. децембар
27. 12. 2023. у 01:00
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)