"МИСЛИЛА САМ ДА СЕ НЕКО ШАЛИ СА МНОМ" Милица је добила стан у игри "Узми рачун и победи" - Дете нам се лечи у Београду, још смо под утиском
МИЛИЦА Марковић из Крагујевца, која је освојила стан у насељу "Земунске капије" у наградној игри "Узми рачун и победи" изјавила је за "Новости" да су она и њена породица још под утиском свега што се десило.
Фото: Принтскрин/РТС
- Још нисмо свесни шта се десило - говори нам Милица.
Каже да ће супруг и она да седну и да виде шта је најбоља опција и да ли ће се преселити у Београд.
- Живимо као подстанари и наше дете болује од јако ретке неизлечиве генетске болести и лечи се на Институту за мајку и дете у Београду - изјавила је Милица.
Каже да није гледала извлачење јер је била цео дан са дететом.
- Били смо у шетњи у то време и кад смо дошли код мојих родитеља сазнала сам да је извучен мој рачун. Нисам могла да поверујем. Мислила са да се неко шали са мном - рекла нам је Милица.
У другом колу наградне игре "Узми рачун и победи" стан је добила и Весна Дотлић из Панчева.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ДЕЦА ПРЕДЛАЖУ - КРАВАШИЊАЦ: На такмичење за најбољу српску реч већ стигло доста предлога
13. 07. 2026. у 17:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)