АВИОН ИЗ ТЕЛ АВИВА ПУН ДРЖАВЉАНА СРБИЈЕ СЛЕТЕО НА БЕОГРАДСКИ АЕРОДРОМ: Евакуација из Ираела
НА београдски аеродром је око 10 часова слетео авион из Тел Авива пун држављана Србије који су одлучили да напусте Израел након што је Хамас у суботу извео изненадни напад.
Фото: Профимедиа/Јутјуб принтскрин/Plane spotting
Како је раније саопштио почасни конзул Србије у Израелу Александар Николић, за неколико десетина ходочасника који су остали тамо биће организована још два лета, у понедељак и уторак.
"Телефони конзулата и амабасаде Србије даноноћно звоне и чини се све да наши грађани који желе да оду буду што пре евакуисани", нагласио је Николић.
Николић је раније рекао за РТС да је јуче један наш држављанин лакше рањен и да је већ отпуштен из болнице.
Додао је и да је у сталном контакту са српским држављанима, нарочито са онима који бораве у јужном дистрикту на линији раздвајања Израела и Појаса Газе.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: НОВИ РАТ - Хамас напао Израел
Препоручујемо
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"
БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.
06. 04. 2026. у 19:11
Коментари (0)