НА КОРАК ОД ЈЕСЕНИ, А ЛЕТО СЕ НЕ ПРЕДАЈЕ: Детаљна временска прогноза до краја септембра
12. 09. 2023. у 13:50
ИАКО је до календарског почетка јесени остало нешто више од 15 дана, лето се и даље не предаје.
Повезане вести
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ РХМЗ: Србију пред Ускрс очекује веома опасна појава
НА североистоку Војводине и југу Србије, као и у Тимочкој Крајини претежно сунчано. У осталим крајевима умерено до потпуно облачно, у брдско-планинским пределима после подне са изолованом појавом краткотрајне кише.
07. 04. 2026. у 10:07
МРАЗ ЋЕ ОКОВАТИ СРБИЈУ, А ОВДЕ ЋЕ ПАСТИ И СНЕГ НА ВАСКРС: РХМЗ објавио шокантну прогнозу, после 25 степени стиже драстична промена времена
МЕТЕОРОЛОЗИ најављују захлађење у другој половини седмице и кишу и снег на Васкрс
07. 04. 2026. у 07:19
ОВО СМО ДУГО ЧЕКАЛИ: Враћа се пролеће, коначно 20 степени
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод Србије издао је вечерас у 18:05 часова метеоролошку најаву.
05. 04. 2026. у 19:31
ОВАЈ ДАН БИЋЕ НАЈТОПЛИЈИ У СРБЈИ: Очекује нас чак 25 степени, велики преокрет доноси захлађење од овог датума
НАСТАВАК априла и васкршњи празници донеће и више него променљиво време.
04. 04. 2026. у 20:06
СТИЖЕ ПРОМЕНА! Ево шта нас чека: Временска прогноза за суботу, 4. април
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију прогнозу за наредне дане.
04. 04. 2026. у 00:00
Најновије из рубрике
ФАРБАЊЕ ЈАЈА МЛЕВЕНОМ ПАПРИКОМ: Природан метод за најлепшу црвену боју у ускршњој корпици
ТРАДИЦИОНАЛНО је симбол Ускрса црвено јаје, које је обавезно на трпези, а у црвено се боји и чуваркућа, прво офарбано јаје, које чува породицу и дом.
09. 04. 2026. у 22:24
ОВАЈ БРОЈ ЈАЈА МОРАТЕ ИМАТИ У КУЋИ ЗА УСКРС: То доноси срећу и благостање по обичају
УСКРС је један од најрадоснијих хришћанских празника, који симболизује васкрсење Исуса Христа и победу живота над смрћу. Један од најлепших обичаја је фарбање јаја, које се у Србији традиционално обавља на Велики четвртак или Велики петак.
09. 04. 2026. у 22:12
ЈЕДНУ СТВАР СУТРА МОРАТЕ ИЗБАЦИТИ ИЗ КУЋЕ: Обележавамо Велики петак, а на ово морате обратити посебну пажњу
У ХРИШЋАНСКОЈ традицији, Велики петак сматра се најтужнијим даном у години. Тада се верници присећају страдања и распећа Исус Христ на Голготи.
09. 04. 2026. у 21:22
ПОПАДИЈА АПЕЛУЈЕ: "Јаја не треба фарбати на Велики петак - тада се ништа не ради" Ево када их фарбају монахиње манастира Жича
ДА ЛИ се ускршња јаја фарбају на Велики четвртак, Велики петак или Велику суботу? Попадија Вишња Костић објаснила је шта каже традиција.
09. 04. 2026. у 20:10
СРПСКИ ТРГОВЦИ УРБАНИЗУЈУ ЗАГРЕБ: Српски живаљ је одиграо важну улогу у урбанизацији и претварању Загреба у главни град Хрватске
ИЗВОР за упознавање Срба трговаца и занатлија представљају и огласи у часописима и новинама, у којима они нуде своје производе. Овде су наведени само изабрани примери.
09. 04. 2026. у 19:42
Коментари (0)