ПОНОВО ЛЕТЊЕ ТЕМПЕРАТУРЕ, ЕВО ДОКЛЕ ЋЕ ТРАЈАТИ: Временска прогноза за среду, 6. септембар

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

06. 09. 2023. у 01:00

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредних седам дана.

ПОНОВО ЛЕТЊЕ ТЕМПЕРАТУРЕ, ЕВО ДОКЛЕ ЋЕ ТРАЈАТИ: Временска прогноза за среду, 6. септембар

Фото: Танјуг

ВРЕМЕ У СРБИЈИ

Претежно сунчано и топло, уз малу или умерену облачност и углавном суво.

Само се у планинским пределима на југозападу, југу и југоистоку земље понегде очекује краткотрајна, слаба киша, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.

Ветар слаб и умерен, у планинским пределима и јак, источни и североисточни.

Најнижа температура од 12 до 17, највиша дневна од 25 до 29 степени.

ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ

И у главном граду претежно сунчано и топло, уз малу или умерену облачност.

Ветар слаб и умерен, источни и југоисточни. Најнижа температура од 14 до 17, највиша дневна око 28 степени.

 

ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНЕ ДАНА

Претежно сунчано и постепено топлије.

У брдско-планинским пределима југозападне, јужне и југоисточне Србије, у четвртак и петак, уз променљиву облачност тек понегде је могућа краткотрајна, слаба киша.

sputnikportal.rs

БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА: Високопрецизна снајперска пушка Астарта представљена на форуму Армија-2023

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - краљице злочина

ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"

КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.

21. 01. 2026. у 16:48

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛИ: Новак Ђоковић се обратио Хрватима на ћирилици (ФОТО)