"ПАМТИЋЕМО ГА КАО ДОБРОГ ЧОВЕКА И ОДГОВОРНОГ ПРОФЕСИОНАЛЦА" Братислав Гашић упутио саучешће поводом погибије Милоша Ковачевића
МИНИСТАР унутрашњих послова Братислав Гашић упутио је саучешће министру за рад, запошљавање, борачка и социјална питања Николи Селаковићу, поводом погибије помоћника министра Милоша Ковачевића.
Фото: МУП
„Са великом тугом сам примио вест о трагедији у којој је погинуо Милош Ковачевић, припадник Министарства за рад, запошљавање, борачка и социјална питања. Памтићемо га пре свега као доброг човека, али и као посвећеног и одговорног професионалца. У име свих припадника Министарства унутрашњих послова и у своје лично име, изражавам најдубље саучешће“, поручио је министар Гашић.
Подсетимо, Милош Ковачевић (31), вршилац дужности помоћника министра за рад, запошљавање, борачка и социјална питања, из Сектора за борачко-инвалидску заштиту погинуо је у тешкој саобраћајној несрећи која се догодила прошле ноћи у месту Љубичево код Пожаревца, сазнале су "Новости".
Фото: Приватна архива
Подсетимо, несрећа се догодила синоћ око 1.30 часова а учествовали су аутомобил марке "пежо 508" и теретно моторно возило "ман".
Препоручујемо
ПОМОЋНИК МИНИСТРА НАСТРАДАО У НЕСРЕЋИ КОД ПОЖАРЕВЦА: Погинуо и возач аутомобила (ФОТО)
26. 08. 2023. у 12:55
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)