СУТРА И ДО 36 СТЕПЕНИ: Временска прогноза за наредних седам дана

Биљана Ристивојевић

21. 08. 2023. у 12:06

У СРБИЈИ ће сутра, према прогнози Републичког хидрометеоролошког завода, бити сунчано и топло, понегде у планинским пределима, уз локални развој облачности, могућа је ретка појава краткотрајних пљускова са грмљавином.

СУТРА И ДО 36 СТЕПЕНИ: Временска прогноза за наредних седам дана

Фото З. Јовановић

Ујутро по котлинама на југозападу земље, као и на Пештерској висоравни краткотрајна магла.     

Ветар слаб и умерен, источни и североисточни.

Најнижа температура од 15 до 22, највиша од 33 до 36 степени Целзијуса.    

У Београду сутра сунчано и топло.

Ветар слаб, северни и североисточни.

Најнижа температура од 20 до 22, највиша око 35 степени.

Следећих седам дана у Србији ће бити претежно сунчано и топло, са максималном температуром од 33 до 36 степени Целзијуса, само је у планинским пределима, уз локални развој облачности, могућа краткотрајна киша или пљусак.

У четвртак на северу земље углавном суво, у осталим крајевима местимично киша и локални пљускови са грмљавином.

Од недеље променљиво и нестабилно са пљусковима и грмљавином, а од понедељка се очекује и пад температуре.

БОНУС ВИДЕО: НЕМАЧКА НА УДАРУ АПОКАЛИПТИЧНЕ ОЛУЈЕ: Огроман град изненадио је људе у Баварској

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

БИЋЕ СВЕ ТЕЖЕ: Огласила се продукција Гранда због Ђорђа Давида - запретио одласком из такмичења