ПУЦАЛЕ ШОФЕРКЕ НА КОЛИМА, КУЋА КАО ДА ЈЕ ИЗРЕШЕТАНА МЕЦИМА: Сцене хаоса у Војводини, јака олуја погодила север Србије (ФОТО/ВИДЕО)
СЕВЕР Србије вечерас је погодила јака суперћелијска олуја, праћена великом градом. Најтеже су били погођени Врбас, Апатин, Сомбор, Кула, Српски Милетић, делови Бачке Паланке.
Фото: Инстаграм/192_rs
Како су метеоролози јуче најавили, данас је око 19 часова снажан грмљавински систем ушао је из источне Хрватске и најпре се обрушио на северозападни и централни део Бачке.
Најгоре је, чини се са снимака, било у Врбасу и околним местима.
Невреме је тутњало, град је уштетио велики број возила, шоферке су пуцале, а на фотографијама се види и једна кућа у месту Куцура код Врбаса, која као да је изрешетана мецима.
После невремена која је ударило на северу Србије, сутра ће широм Србије бити незнатно свежије, али са температурама од 30 до 33°Ц, а у Београду до 31 степен.
ПАДАО ГРАД ВЕЛИЧИНЕ ОРАХА: Велико невреме у Оџацима
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (2)