КИША НЕ ПРЕСТАЈЕ: Крушевац поново под водом, река у најдужој улици у граду (ВИДЕО)
ВИШЕ фреквентних улица у Крушевцу је под водом услед падавина које су почеле синоћ, а међу најугроженијим улицама је Цара Лазара где се и јутрос отежано одвија саобраћај.
Фото:192 Инстаграм
Снажан пљусак праћен грмљавином сручио се на град у току ноћи и, иако слабијег интензитета, киша још увек пада. Извештаји о проблемима услед падавина и последицама набујале воде која се слива у Улици цара Лазара, као и из околине града стижу са више страна.
Санација последица падавина од претходне недеље још увек траје и Градски штаб за ванредне ситуација је већ данима у стању дежурства.
Ванредна ситуација проглашена је 10. јуна на територији целе општине Трстеник, где је најкритичније било у селима Лопаш, Камењача, Горња Црнишава, Оџаци, Почековина, Мала Сагубина, Риљац, Брезовица и Попина.
Ванредна ситуација је још од 6. јуна на снази у делу територије Александровца.
ВИДЕО 192
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)