МИНИСТАР БРАНКО РУЖИЋ ПОДНЕО НЕОПОЗИВУ ОСТАВКУ
МИНИСТАР просвете Бранко Ружић поднео је данас неопозиву оставку председници Владе Србије Ани Брнабић, речено је Танјугу у Министарству просвете.
Фото П. Милошевић
У допису који је послао председници Владе, Ружић је још једном ''у неизрецивом болу изразио најдубље саучешће најмилијима пострадалих'', и додао да мали анђели почивају у миру и да нам Бог помогне да се овако нешто више никада не понови.
„Драматичне слике догађаја из школе, сузе проливене при изјављивању саучешћа неутешним родитељима пострадале деце доживотно ћу носити као печат на души“, поручио је Ружић у писму премијерки.
Препоручујемо
ПРЕВОЗНИЦИ ИЗ СРБИЈЕ И БиХ: Обустављене блокаде теретног саобраћаја на прелазима
30. 01. 2026. у 16:07
"ОБАВЕЗНО СЛУЖЕЊЕ ВОЈНОГ РОКА НЕОПХОДНО СРБИЈИ" Јевтић: Ево који су разлози
30. 01. 2026. у 15:41
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (3)