АВИОН ПРИНУДНО СЛЕТЕО У БЕОГРАД: Путнику позлило - реаговала Хитна помоћ
НА АЕРОДРОМ Никола Тесла у Београду принудно је слетео авион јер је путнику позлило, речено је у Хитној помоћи.
Фото Петар Милошевић
Авион је слетео синоћ око 22.20, а у Хитној помоћи за сада немају информација о стању путника као ни о ком лету се ради.
Догодила се и једна саобраћајна несрећа у којој је једна женска особа лакше повређена.
Екипе Хитне помоћи интервенисале су 97 пута, од тога 14 пута на јавним местима.
За помоћ су најчешће звали психијатријски болесници, асматичари, као и они са кардиоваскуларним проблемима.
БОНУС ВИДЕО:
ПРЕЛЕП ПРИЗОР: Погледајте како је изгледала Кула Београд у част првог српског просветитеља
Препоручујемо
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ МУП НА ПРЕВАРЕ: Ако вам стигне оваква порука ово морате да урадите
24. 01. 2026. у 19:37
ПРИПРЕМИТЕ СЕ ЗА ВРЕМЕНСКИ РОЛЕРКОСТЕР: Дугорочна прогноза за 2026. годину
24. 01. 2026. у 16:50
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)