ДА ЛИ ЈЕ АНА ВОЛШ ИМАЛА ПРОБЛЕМЕ У БРАКУ? Мајка нестале девојке открила нове детаље
МИЛАНКА Љубичић, мајка нестале Ане Волш, рекла је за ТВ Пинк да није приметила да њена ћерка има проблеме у браку.
Фото: Фејсбук/anawalshe
Наиме, Миланка је након хапшења зета, а пре проналаска крвавог ножа у подруму, рекла да са њим није у директној комуникацији јер не говори добро енглески.
- Он је требао дан, два раније да пријави нестанак, али како је рекао полицији, деца то имају обичај да раде, они имају троје деце, најмлађи или средњи син је сакрио телефон у креветац - рекла је и додала да је требало бар да оде у полицију.
Миланка је навела да су деца сада код друге баке и додала да када је била у Америци није ништа лоше приметила.
Њој није било јасно зашто ју је 25. децембра Ана молила да сутра дође код ње у Америку.
- Сада ми је јако тешко што то нисам урадила - рекла је мајка нестале Ане и додала да јој је само важно да је њена ћерка жива.
Подсетимо, првог дана ове године, Ана је у раним јутарњим часовима позвала такси који је из њеног дома у Кохасету, који је требало да је одвезе до аеродрома Логан у Бостону. Међутим, она до аеродрома никада није стигла и од тог дана Ани се губи сваки траг.
Њен супруг Брајан, са којим лепа Београђанка има троје деце, пријавио је њен нестанак три дана касније. Истог дана и њене колеге из Вашингтона пријавиле су њен нестанак када се тог дана није појавила на послу. Ана је годинама запослена у фирми која се бави некретнинама у Вашингтону.
Инспектори су након што је Брајан пријавио нестанак, отишли до аеродрома где је утврђено да она није била на планираном лету, као и да уопште није дошла на аеродром.
Полиција је јуче у току дана из породичне куће изместила Брајана и њихово троје деце, како би детаљно могли да је претраже.
Свега неколико сати касније полиција је привела Аниног супруга Брајана због обмањивања полиције која истражује њен нестанак.
Препоручујемо
ЗВАЛА МЕ ДА ДОЂЕМ: Мајка нестале Ане Волш за "Новости" - Било ми је чудно
09. 01. 2023. у 20:35
СУПРУГ НЕСТАЛЕ АНЕ УХВАЋЕН У ЛАЖИ: Кауција је одређена на 500.000 долара
09. 01. 2023. у 16:55
ТРАМП УПУТИО ПИСМО ОРБАНУ: Ево шта му је поручио
ПРЕМИЈЕР Мађарске Виктор Орбан објавио је на друштвеној мрежи Икс писмо које је добио од Доналда Трампа, у којем председник Сједињених Америчких Држава истиче да су односи САД и Мађарске јачи него икада и да се заснивају на заједничким вредностима.
09. 01. 2026. у 10:22
РЕНОВИРАЛИ КУЋУ СТАРУ 200 ГОДИНА: Пронашли узнемирујућу поруку, сачекала их је на зиду подрума
Супружници из Британије доживели су шок изненађење током реновирања куће, старе готово два века, а коју су нешто раније купили. Они су у подруму пронашли поруку исписану на зиду, која их је на тренутак оставила без даха, преноси Миррор.
09. 01. 2026. у 06:20
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (2)