СНЕГ У СРБИЈ-РХМЗ ИЗДАО НОВО УПОЗОРЕЊЕ: Вечерас ће се у појединим деловима Србије забелети
ВЕЧЕРАС нас у појединим деловима Србије очекује суснежица и слаб снег, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.
Фото П.З.С.
У току вечери биће претежно oблачно, местимично с кишом, док ће на планинама бити снег.
Што се тиче главног града, вечерас би у нижим деловима могла да падне слаба киша, док ће у вишим бити краткотрајне суснежице.
На планинама источне Србије дуваће јак источни и југоисточни ветар, па се локално очекује стварање снежних наноса.
Од недеље повремено с кишом, али уз пораст дневне температуре, па ће снег падати само на високим планинама.
Од суботе у кошавском подручју југоисточни ветар у појачању.
(Телеграф)
Препоручујемо
КИША ПРЕЛАЗИ У СНЕГ: РХМЗ најављује падавине, метеоаларм на снази у целој Србији (ФОТО)
27. 11. 2022. у 07:51
ДОСТА СРБА ЖИВИ ТАМО: Према истраживањима, реч је о НАЈНЕЉУБАЗНИЈЕМ граду на свету
30. 11. 2022. у 10:26
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЈК ШОКИРАЛА: Открила откад НИЈЕ спавала са Душком, а били још у браку - посреди су ГОДИНЕ
ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша, гостовала је код свог пријатеља и водитеља Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13.
31. 12. 2025. у 13:35
Коментари (0)