"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Већина ковид-амбуланти у Београду престаје са радом
ВЕЋИНА ковид-амбуланти у београдским домовима здравља, после две године и осам месеци од првог регистрованог случаја зараженог вирусом корона у Србији, престаје да ради, незванично сазнају "Новости".
Фото: И. Маринковић
Како нам је речено у Дому здравља Стари град, од понедељка у српској престоници остају - две дежурне ковид-амбуланте.
О којим је здравственим установама реч, да ли ће се грађани уколико посумњају на сиптоме ковида 19 јављати изабраном лекару и да ли ће исти принцип рада, због боље епидемиолошке ситуације, бити примењен и широм земље, читајте опширније у сутрашњем, штампаном издању "Вечерњих новости".
Фото Новости
Препоручујемо
Због ниског водостаја Дунава: Проглашена ванредна ситуација у Сомбору, Кули и Врбасу
29. 07. 2026. у 17:56
ОВА ОПШТИНА У ПЕТАК БЕЗ ВОДЕ: Добро проверите да ли је ваша улица на списку
29. 07. 2026. у 16:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕКСКЛУЗИВНЕ ФОТОГРАФИЈЕ ШИПТАРСКИХ СНАЈПЕРИСТА: Куртијеви специјалци на нишану држали Србе код Призрена (ФОТО)
ЕКСКЛУЗИВНЕ фотографије до којих су дошле "Новости" приказују наоружане шиптарске снајперисте на позицијама изнад манастира Светих архангела код Призрена, у тренутку кад су се верници окупљали у овој светињи поводом обележавања славе.
29. 07. 2026. у 10:25
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда
НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.
24. 07. 2026. у 16:00
КАМЕРА ОСТАЛА УПАЉЕНА: Побегао од медведа на Тари на дрво, а онда га је угледао одоздо (ВИДЕО)
НА ПЛАНИНИ Тара љубитељи природе су недавно, приликом шетње, срели медведа, објављено је у Фејсбук групи "Љубитељи планине Таре".
26. 07. 2026. у 12:14 >> 13:15
Коментари (1)