НАЈНОВИЈЕ УПОЗОРЕЊЕ РХМЗ: Пораст водостаја на Лиму и Ибру са достизањем границе ванредне одбране од поплава

Танјуг

20. 11. 2022. у 15:46

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) упозорава да ће на Лиму код Пријепоља водостаји у наредних 12 сати бити у већем порасту, са достизањем границе ванредне одбране од поплава.

НАЈНОВИЈЕ УПОЗОРЕЊЕ РХМЗ: Пораст водостаја на Лиму и Ибру са достизањем границе ванредне одбране од поплава

Илустрација

Републички хидрометеоролошки завод (РХМЗ) упозорио је данас да ће на Лиму код Пријепоља водостаји у наредних 12 сати бити у већем порасту, са достизањем границе ванредне одбране од поплава, а на Ибру код Рашке са достизањем и превазилажењем границе редовне одбране од поплава у наредна 24 сата.


РХМЗ наводи да се на Дунаву водостаји налазе око и нешто испод ниских пловидбених нивоа.

БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ЈЕДАН ПОЗИВ СВЕ ПРОМЕНИО: Мира Бањац хтела да се убије због зеленаша - Јаукала сам београдским улицама, била сам на ивици