ДАНАС НИЈЕ ИШЛА У ВРТИЋ: Мајка девојчице за којом је трагало цело Кладово за "Новости": Дете је добро

С.Ј. М

22. 09. 2022. у 11:00

- Дете је добро - каже за "Новости" мајка девојчице Нине А. (5) за којом је јуче цело Кладово трагало око 8 сати након што је нестала из вртића.

ДАНАС НИЈЕ ИШЛА У ВРТИЋ: Мајка девојчице за којом је трагало цело Кладово за Новости: Дете је добро

Фото: Приватна архива

- Мирно је спавала, здравствено је све у реду. Дали су јој превентивно сируп, јер је ипак сатима била напољу, а било је хладније и ветровито. Данас није ишла у вртић, остала је код куће.

Подсетимо, петогодишња девојчица Нина А. из Кладова пронађена је након што је око 10 сати нестала из дворишта Предшколске установе „Невен“.

Девојчицу је снимио приватни дрон на једном неуређеном игралишту неких пет километара од вртића из кога је нестала око 10 сати.

За девојчицом је трагало цело Кладова скоро осам сати. У потрази су све време била ангажована и два дрона.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

Сунце, море и савршен одмор: Водич кроз хит дестинације у Грчкој и Турској