ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА СРЕДУ, 27. ЈУЛ: Свежије, очекујте локалне пљускове са грмљавинама!

Татјана Марковић

27. 07. 2022. у 00:58

У СРБИЈИ време данас променљиво, у северним, западним и југозападним крајевима, могуће краткотрајне временске непогоде уз обилне пљускове са грмљавином, град и јак олујни ветар.

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА СРЕДУ, 27. ЈУЛ: Свежије, очекујте локалне пљускове са грмљавинама!

Фото: Танјуг/С.А.

Ветар слаб и умерен, северни и северозападни, у зони пљуска краткотрајно јак.

Јутарња температура ће се кретати од 14 до 20 степени, а највиша дневна од 30 до 34 степена.

Временска прогноза за Београд

У Београду ће бити променљиво облачно и мало свежије, ујутро и пре подне са условима за локалне краткотрајне пљускове с грмљавином, после подне углавном суво. Ветар слаб и умерен, северни и северозападни. Јутарња температура око 20 степени, највиша дневна око 31 степен.

Временска прогноза за наредне дане

У четвртак ће на северу бити претежно сунчано и мало топлије, у осталом делу променљиво облачно, местимично с кишом и пљусковима с грмљавином, углавном у јужним и источним крајевима. У петак претежно сунчано и веома топло у свим пределима, а у брдско-планинским је, уз умерен развој облачности, тек понегде могућ краткотрајни пљусак с грмљавином.

У суботу се очекује јаче наоблачење с кишом, пљусковима и грмљавином са севера и запада, а до краја дана ће се проширити и на остале крајеве. После подне се очекује пад температуре, као и појачан северозападни ветар, наведено је у саопштењу РХМЗ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

ОБЕЛЕЖИЋЕ 2026. ГОДИНУ: Ко припада БЕТА генерацији?