ТЕЛО МАТЕЈА ПЕРИША ЋЕ СУТРА БИТИ ИЗЛОЖЕНО У ЦРКВИ У БЕОГРАДУ: Испраћај предводи надбискуп Станислав Хочевар

Новости онлајн

19. 05. 2022. у 16:43

ТЕЛО Матеја Периша биће испраћено сутра из цркве Светог Анте у Београду за Сплит, где ће бити сахрањен, саопштила је данас Београдска надбискупија.

ТЕЛО МАТЕЈА ПЕРИША ЋЕ СУТРА БИТИ ИЗЛОЖЕНО У ЦРКВИ У БЕОГРАДУ: Испраћај предводи надбискуп Станислав Хочевар

Матеј Периш, Фото Твитер

Тело ће бити изложено у цркви, у Брегалничкој 14, од 15 сати, а у 17 часова ће бити испраћај који ће предводити београдски надбискуп Станислав Хочевар.

Тело хрватског држављанина Периша пронађено је јуче ујутро у Дунаву, код Аде Хује, после његовог нестанка у ноћи између 30. и 31. децембра 2021. године код Бетон хале у Београду.

Током потраге за младићем више пута су представници Католичке Цркве и представници Српске Православне Цркве заједно молили за његов проналазак, навела је Београдска надбискупија.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - краљице злочина

ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"

КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.

21. 01. 2026. у 16:48

Коментари (2)

ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ