ПРЕДСЕДНИК ОБЈАВИО ВИДЕО СА "ШТИТА 2022": Поносан сам на нашу војску - нека живи Србија! (ВИДЕО)

Новости онлајн

30. 04. 2022. у 18:23

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић присуствовао је данас приказу способности Војске Србије „ШТИТ 2022” на војном аеродрому „Пуковник-пилот Миленко Павловић“ у Батајници.

ПРЕДСЕДНИК ОБЈАВИО ВИДЕО СА ШТИТА 2022: Поносан сам на нашу војску - нека живи Србија! (ВИДЕО)

Фото: З.Ј.Мачак

На Инстаграм страници "Будућнст Србије АВ" председник је објавио снимак са данашњег приказа способности Војске Србије у Батајници. 

- Србија је неутрална земља и Србија мора да проналази решења да може да сачува своје небо и да може да сачува своју земљу. Направили смо боље услове и зато смо могли да урадимо све да овако опремимо војску модерним средствима. Наставићемо то да радимо. Поносам сам на Србују, поносан на њену војску, нека живи Србија! - наводи председник на видео снимку најлепштих момената са "Штита 2022". 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (4)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена