ПОНОВО РАДИ ДНЕВНИ ЦЕНТАР: Помоћ оболелима од канцера
НАКОН смањеног броја корисника услед КОВИД-19 пандемије, хоспис дневни центар поново је у пуном капацитету покренуо бесплатну услугу - Дневни боравак за кориснике оболеле од канцера, који су у добром општем стању и за чланове њихових породица.
Фото: Приватна архива
Мултидисциплинарни тим помаже корисницима да унапреде квалитет живота кроз пружање психолошке и социјалне подршку коју обезбеђују стручна лица психолог, социлајни радник као и стручни сарадници лекари и медицинске сестре и волонтери. Услуга обухвата бесплатан превоз и оброк за кориснике.
Због кризе изазване КОВИД-19 пандемијом средином марта 2020. године.
Препоручујемо
ПРОЛЕЋЕ И ОЛУЈНА КОШАВА, Ево докле ће да траје: Временска прогноза за уторак, 10. март
10. 03. 2026. у 00:00
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)