РЕШЕНА МИСТЕРИЈА ЈЕЗИВОГ ОГЛАСА У ЗРЕЊАНИНУ: Странац малолетницима делио флајере, осумњичен за трговину људима!

ЗРЕЊАНИНСКА полиција, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у овом граду, брзом и ефикасном акцијом, ухапсила је тридесетогодишњег држављанина Вијетнама, због сумње да је извршио кривично дело трговина људима.

РЕШЕНА МИСТЕРИЈА ЈЕЗИВОГ ОГЛАСА У ЗРЕЊАНИНУ: Странац малолетницима делио флајере, осумњичен за трговину људима!

Фото: Н. Скендерија/Депоситпхотос/Илустрација

Полиција је код њега пронашла летке, са неприкладном садржином у којима се нуди новац за брзу и лаку зараду, а који су ових дана дељени ученицама средњих школа у Зрењанину.

Осумњиченом је, по налогу заменика вишег јавног тужиоца, одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву бити приведен тужилаштву у Зрењанину. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички патриот погодио Кијевско-печерску лавру

РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички "патриот" погодио Кијевско-печерску лавру

МИНИСТАРСТВО одбране Русије тврди да је Кијевско-печерска лавра погођена ракетним системом противваздушне одбране "патриот" америчке производње, наводећи да би један од разлога за то могло да буде слање Украјини тих ракета којима је истекао рок коришћења.

15. 06. 2026. у 10:10

Коментари (0)

Фондација Меридиан уручила вредну донацију Клубу кошаркаша у колицима Црвена звезда Сингидунум (ВИДЕО)