ПОМЕН КСЕНИЈИ ВУЧИЋ: Породица и пријатељи обележили 40 дана од смрти новинарке (ФОТО)
ПРОШЛО је 40 дана од када је преминула новинарка Ксенија Вучић, прва супруга председника Александра Вучића.
Фото: Д. Балшић
Парастос поводом четрдесетодневног помена одржан је у Цркви Светог Николе на Новом гробљу у Београду. Помен је држао владика Стефан са свештеницима и ђаконима.
Председник Александар Вучић стигао је на гробље са сином Данилом. На помен мајци стигла је и ћерка Милица. Помену присуствује Ксенијина мајка Нада. Ту је и Андреј Вучић, председников брат, као и отац Анђелко.
На Ново гробље стигли су и министри Александар Вулин и Вања Удовичић. Ту је и Зоран Ђорђевић.
Препоручујемо
МИЛИЦИ И ДАНИЛУ ЈЕ ТЕШКО: Председник Вучић о смрти бивше супруге Ксеније
07. 02. 2022. у 21:48
40 ДАНА ОД СМРТИ НОВИНАРКЕ КСЕНИЈЕ: Породице Вучић и Јанковић објавиле читуљу (ФОТО)
09. 03. 2022. у 10:15
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Зашто не треба говорити "прими моје саучешће"? Отац Предраг открива: "Не будите плитки"
"КАДА изјављујете саучешће не будите плитки..."
29. 04. 2026. у 12:35
Коментари (1)