ЗАКАЗАНА СЕДНИЦА КРИЗНОГ ШТАБА: Када ће Србија укинути ковид пропуснице и карантин за здраве?
СЕДНИЦА Кризног штаба биће одржана следеће недеље и на њој ће се расправљати о укидању ковид пропусница.
Фото: И.К.
Према незваничним информацијама, требало би да оне буду ван снаге од 14. марта.
Како се сазнаје, највероватније ће бити укинут и карантин за здраве особе, остаће изолација за оболеле.
Такође, још једна од тема биће четврта доза вакцине против корона вируса, коме ће бити препоручена и како ће функционисати вакцинација.
Медицински део Кризног штаба састао се данас са премијерком Србије Аном Брнабић како би разговарали о укидању неких противепидемијских мера.
Тема на састанку са премијерком Брнабић била је ублажавање противепидемијских мера за сузбијање корона вируса.
(Телеграф)
Препоручујемо
ПАТРИЈАРХ ПОРФИРИЈЕ У БРАТУНЦУ: Не смемо заборавити жртве, ни изгубити веру и љубав
04. 07. 2026. у 12:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 01:24
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (1)