ПРЕТРАЖУЈЕ СЕ И ДУНАВ: Полиција трага за Ксенијом Лукић из Сремске Митровице

Љиљана Прерадовић

27. 02. 2022. у 15:56

ПОЛИЦИЈА интензивно трага за Ксенијом Лукић (30) из Сремске Митровице, која је нестала у ноћи између петка и суботе у Новом Саду. О њеном нестанку, полицију је, како сазнајемо обавестио њен момак у суботу око 3.30 сати.

ПРЕТРАЖУЈЕ СЕ И ДУНАВ: Полиција трага за Ксенијом Лукић из Сремске Митровице

Н КАРЛИЋ

Он је затечен на Варадинском мосту, а због тешког психичког стања је био одвезен на Клинику за психијатрију.

Ксенија је последњи пут, наводно  виђена на Варадинском мосту, а  да неко скаче у реку, полицију је обавестио и случајни пролазник. У суботу су били ангажовани и рониоци жандармерије који су сатима претраживали Дунав.

Ксенијина сестра је данас за „Новости“ рекла да немају никаквих нових информација и да чекају да им полиција јави, а да Ксенијин дечко и даље неће да комуницира са њима.

- Човек који је видео да неко скаче са моста, описао је како та соба изгледа, и то би могла бити она – кратко је рекла Ксенијина сестра.

Ксенија је данас раније изјавила да је њена сестра са дечком била на Петроварадину.

- Како нам је рекао, посвађали су се и она је побегла од њега. Кренуо је за њом, али ју је на мосту изгубио. То су једине информације које имамо о њој. Не знамо ни како је била обучена у тренутку нестанка јер њен момак не жели да комуницира са нама – казала је Ксенијина сестра.

АПЕЛ ПОРОДИЦЕ

ПОРОДИЦА моли да се, ако је неко видео Ксенију или са њом био у контакту у последња 24 сата, јави на број телефона: 063/155-32-16.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

РУСИЈА У ШОКУ: Добила вести из Америке које уопште није очекивала