СРПСКА ЦРКВА ЋЕ ЗАШТИТИТИ СВОЈ ИДЕНТИТЕТ: "Агресивно понашање лидера косовских Албанаца уништило све напоре"
СРПСКА православна црква користиће сва правна средства да заштити свој идентитет услед агресивног понашања лидера косовских Албанаца, саопштено је на Твитер налогу манастира Високи Дечани.
Фото П. Милошевић
Наиме, из ове светиње су навели да ће Српска православна црква користити сва правна средства да заштити свој идентитет, слободу и имовину услед агресивног понашања лидера косовских Албанаца који су за годину дана потпуно уништили све досадашње напоре да се успостави бар миннимум нормалног контакта са српском заједницом.
БОНУС ВИДЕО: НАША СВЕТИЊА - МАНАСТИР ВИСОКИ ДЕЧАНИ Од Светог Саве до граната и заштите КФОР-а
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)