ИСПЛИВАЛА НОВА ФОТОГРАФИЈА МАТЕЈА ПЕРИША: Са друговима на путу ка Београду, међу њима и синови познатог предузетника (ФОТО)
МАТЕЈ Периш (27) из Сплита нестао је у ноћи између 30. и 31. децембра у Београду, након што је изашао из ноћног клуба "Готик", а данас је дванаести дан потраге за њим.
Фото: Принтсцреен/Фејсбук
Матеј је у српску престоницу дошао с друговима због прославе Нове године, а сада се појавила фотографија настала у комбију у којем су били Матеј и пријатељи на путу за Београд.
Екипа од седам младића из Сплита прво је аутомобилима отишла у Загреб, а затим су тамо унајмили комби којим су кренули 30. децембра у Београд, где су изнајмили апартман.
Јавности је већ познато да су међу екипом била два брата. Наводно је реч о синовима виђенијег сплитског предузетника. Један од њих студирао је на загребачком ПМФ-у и седи одмах до возача, док други брат седи до Периша.
Осим њих и Матеја у комбију су била још четворица младића између 25 и 29 година.
Сама фотографија сугерише да је реч о опуштеној атмосфери која ничим не одаје било што сумњиво. Сви момци изгледају трезно и одевени су уредно, пише Вечерњи.хр.
Подсетимо, Матеј Периш је нестао у ноћи између 30. и 31. децембра током изласка у клуб Готик. Другови су нестанак пријавили 31. децембра у поподневним часовима. Потрага за Матејем Перишом траје већ дванаест дана, а у њу су укључене готово све јединице МУП-а Србије, припадници хрватске полиције, као и Интерпол.
БОНУС ВИДЕО: СПЛИЋАНИН БОРАВИО У НАПУШТЕНОЈ КУЋИ - Погледајте где је Матеја свратио пре него што му се губи траг
Препоручујемо
МАТЕЈ ПОСЛАО ДЕВОЈЦИ СНИМАК И НЕСТАО: На њену поруку никада није стигао одговор
10. 01. 2022. у 22:02
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)