ПАТРИЈАРХ ПОРФИРИЈЕ ПОЗИТИВАН НА КОРОНА ВИРУС: Његова светост има благе симптоме, лекари препоручили кућно лечење

Новости онлине

11. 01. 2022. у 08:32

ПАТРИЈАРХ српски Порфирије позитиван је на корона вирус, и наредне дане ће провести на кућном лечењу.

ПАТРИЈАРХ ПОРФИРИЈЕ ПОЗИТИВАН НА КОРОНА ВИРУС: Његова светост има благе симптоме, лекари препоручили кућно лечење

Фото: ЕПА

Патријарх је данас тестиран на корона вирус, и у складу са препорукама лекара одмараће се наредних дана.

- Његова Светост има веома благе симптоме вирусне инфекције, одређена му је одговарајућа терапија и поштује све епидемиолошке мере. Путем електронских комуникација у сталном је контакту са сарадницима и административне послове обавља потпуно несметано. Такође, не престаје да молитвено подржава лекаре и медицинско особље у њиховом труду, а посебно се моли за исцељење свих који су захваћени епидемијом. Патријарх изражава жаљење што се јавне манифестације у којима је требало да учествује одлажу до даљег - саопштили су из СПЦ.

БОНУС ВИДЕО: Овако је патријарх Порфирије прошле године угостио малишане са Косова

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину