ИСПИТАНА ШЕСТОРИЦА МАТЕЈЕВИХ ПРИЈАТЕЉА: Највећу забуну изазвала боја патика несталог Сплићанина
СА друговима Матеја Периша који су са њим допутовали у Београд инспектори београдске полиције обавили су детаљан разговор на околности његовог нестанка у ноћи између 30. и 31. децембра.
Фото: Фејсбук/AP Photo/Marko Drobnjakovic
Како "Новости" сазнају, посебно се инсистирало на детаљима како је млади Сплићанин био обучен. Појавиле су се недоумице да ли је био у патикама црне или беле боје.
На јуче објављеним снимцима на којима га је његов отац Ненад препознао, Матеј има беле патике, док су његови другови полицији рекли да је био у црним патикама са белим ђоном.
У овом тренутку нестанком Сплићанина бави се и криминалистичка полиција.
БОНУС ВИДЕО: Настављена потрага у реци Сава за несталим Матејом
Препоручујемо
ЗАВРШЕНА ПРЕТРАГА КОД ТРАМВАЈСКОГ МОСТА: Рониоци се вратили код клуба Готик (ФОТО/ВИДЕО)
04. 01. 2022. у 12:38 >> 13:08
ПОЈАВИО СЕ НОВИ СНИМАК: Нестали Сплићанин истрчава из клуба (ФОТО/ВИДЕО)
04. 01. 2022. у 13:30
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (2)