РЕЧНА ПОЛИЦИЈА СЕ УКЉУЧИЛА У ПОТРАГУ: И даље нико не зна где је Матеј Периш, преко телефона ушли у траг контактима
СПЛИЋАНИН Матеј Периш последњи пут је виђен у ноћи између четвртка и петка испред клуба "Готик". Тамо се сада налази полиција јер је у току потрага за младићем.
Фото: Фејсбук/AP Photo/Marko Drobnjakovic
Речна полиција је такође укључена у потрагу. Они од јутрос патролирају делом реке поред клуба у ком је последњи пут виђен Матеј.
Подсетимо, у ноћи између четвртка и петка, односно 31. децембра око 2.30 губи се сваки траг младићу из Сплита Матеју Перишу (27). Он је са својим друштвом дошао у Београд на дочек Нове године.
Полиција је на основу мобилног телефона ушла у траг последњим контактима несталог Матеја, а позната је и његова последња локација пре него што је телефон угашен. После гашења, није више било могуће пратити кретање Периша.
Према незваничним информацијама, јуче су у просторије клуба дошла четири младића, који су претражили сваки део локала.
(Телеграф)
ЕКСКЛУЗИВНО! НОВОГОДИШЊИ ИНТЕРВЈУ ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА ЗА "НОВОСТИ"
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (1)