"ОТИШАО ЈЕ НАЈВЕЋИ МЕЂУ НАМА": Дачић дао читуљу поводом смрти Мркоњића
ИВИЦА Дачић, лидер Социјалистичке партије Србије, дао је читуљу поводом смрти Милутина Мркоњића.
Фото: Новости
- Отишао је највећи међу нама, легенда Социјалистичке партије Србије и целе Србије, наш друг и политички отац, наш Мрка. Хвала ти за све, почивај у миру. Ивица Дачић с породицом - стоји у читуљи.
Фото: Новости
Комеморација поводом смрти почасног председника СПС-а биће одржана у свечаној сали Народне скупштине Републике Србије у Београду у четвртак, 2. децембра 2021, у 11 сати.
Мркоњић ће бити сахрањен у Алеји заслужних грађана на Новом гробљу у Београду у четвртак, 2. децембра, с почетком у 15 сати. Примање саучешћа је од 13.30 сати.
Фото: Новости
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)