ОВО ЈЕ ДЕЧАК КОЈИ ЈЕ ПРЕМИНУО У КРУШЕВЦУ: Корона однела још један млади живот

УЧЕНИК Хемијско-технолошке школе из Крушевца преминуо је у уторак, а како је речено у Заводу за јавно здравље у Крушевцу, дечак је био позитиван на ковид. Рађен му је ПЦР тест, и 16. октобра је добио позитиван резултат.

ОВО ЈЕ ДЕЧАК КОЈИ ЈЕ ПРЕМИНУО У КРУШЕВЦУ: Корона однела још један млади живот

Фото: Друштвене мреже

Како је за Новости испричала мајка преминулог ученика, он је био тестиран и позитиван на корону. У породици је био ковид позитиван и дечаков отац. 

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

ВОНУС ВИДЕО:

ПОЖАР У САРАЈЕВСКОЈ: Ватрена стихија прогутала стан

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

ЈУПИТЕР ЈЕ УШАО У ЛАВА: За ове хороскопске знакове отварају се врата раја - добијају шансе које су чекали годинама