ДИРЕКТОР УРГЕНТНОГ ЦЕНТРА: Рањени Софронијевић стабилно

Танјуг

20. 10. 2021. у 11:44

СРЕЋКО Софронијевић, кога су тешко ранили специјалци косовске полиције, у стабилном је стању, изјавио је данас директор Ургентног центра у Београду Марко Ерцеговац.

ДИРЕКТОР УРГЕНТНОГ ЦЕНТРА: Рањени Софронијевић стабилно

Фото Канцеларија за КиМ

- Надамо се да ће у скорије време да се врати својој кући и настави са рехабилитацијом. Нема компликација које би биле виталне, а време ће показати његов пун опоравак - рекао је Ерцеговац новинарима.

Ерцеговац је истакао да је пацијент стабилног стања, нема знаке инфекције и да његов опоравак иде добрим током.

Срећко Софронијевић, који је рањен прошле недеље на Косову и Метохији приликом упада јединица Росу на север покрајине, у понедељак је из Косовске Митровице пребачен у Ургентни центар у Београду, због могућих постоперативних компликација.

Софронијевић је био примљен у Клиничко-болнички центар у Косовској Митровици 13. октобра са тешком прострелном раном у леђа, преломом лопатице и ребара, а метак је прошао поред виталних крвних судова на врату.

Он је истог дана хитно оперисан, а потом збринут на одељењу интензивне неге ове установе.

 

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота