ПОЛАЗНИЦИ ЦОПО У СРЕМСКОЈ КАМЕНИЦИ: Теренске вежбе на Фрушкој гори

Љ. П.

24. 09. 2021. у 20:13

ЦЕНТАР за основну полицијску обуку у Сремској Каменици, у складу са Програмом стручног оспособљавања, од 27.септембра до 1. октобра организује теренску обуку, ради оспособљавања полазника за обављање полицијских послова и задатака у руралном простору.

ПОЛАЗНИЦИ ЦОПО У СРЕМСКОЈ КАМЕНИЦИ: Теренске вежбе на Фрушкој гори

Фото: МУП Србије

Током обуке, која ће бити реализована у рејону Националног парка Фрушка Гора, на подручју Бранковца и Црвеног чота, полазници ће користити ватрено оружје са маневарском муницијом.

О наредним терминима овог вида теренске обуке полазника ЦОПО, јавност ће бити благовремено обавештена.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

ОПЕТ ЈЕ ЗГРОЗИЛА РУСИЈУ: Ево шта је сад урадила тенисерка из Украјине којој је Хрватска у срцу