ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА ЧЕТВРТАК, 23. СЕПТЕМБАР: Јутро кишовито - потом разведравање

У СРБИЈИ сутра ујутро умерено до потпуно облачно, на северу суво, у осталим крајевима местимично са слабом кишом, потом пре подне постепени престанак падавина, а затим и разведравање.

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА ЧЕТВРТАК, 23. СЕПТЕМБАР: Јутро кишовито - потом разведравање

Фото: Танјуг/С.А.

Време у Србији

Ветар слаб и умерен, на истоку јак, северозападни.

Најнижа температура од 7 до 11 степен, највиша од 17 до 20 степени, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.

Време у Београду

У Београду ујутро претежно облачно и суво, пре подне разведравање, а после подне претежно сунчано.

Ветар слаб и умерен северозападни. Најнижа температура 9, највиша 18 степени Целзијуса.

Прогноза за наредних седам дана

До 30. септембра очекује се претежно сунчано и значајно топлије.

БОНУС ВИДЕО:

ИДЕЈА ЗА ЛЕТЊИ ИЗЛЕТ: Како да отпутујете 150 година у прошлост? Одговор је у Струганику

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић бљује ватру

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"

САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.

12. 06. 2026. у 17:33

Коментари (0)

ПОТРЕС! Хрватска избачена са Светског првенства