НАЈНОВИЈИ КОРОНА ПРЕСЕК: Објављени подаци о епидемиолошкој ситуацији у Србији
НАЈНОВИЈИ корона пресек показује да је вирусом у Србији заражена још 7.201 особа.
Фото: В.Н.
Нажалост, битку са болешћу изгубило је 39 пацијената.
Укупно је тестирано 23.408 особа.
На респираторима у болницама широм Србије налази се 195 пацијената.
Подсетимо, јуче је у Србији потврђено присуство корона вируса код 7.232 особе.
Мере за прелазак на онлајн и комбиновану наставу, које су до сада важиле за ученике од петог до осмог разреда основних школа и за средњошколце, убудуће ће важити и за најмлађе школарце, потврдили су у Министарству просвете.
Препоручујемо
НОВА ОДЛУКА: И прваци ће ићи на онлајн и комбиновану наставу, ово су два случаја када остају код куће
22. 09. 2021. у 10:49 >> 10:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (1)