КОРОНА У СРПСКИМ СРЕДИНАМА НА КИМ: Две особе преминуле, 44 новооболелих
У СРПСКИМ срединама на Косову и Метохији према најновијим подацима још две особе су преминуле од последица корона вируса, док је од 103 тестирана узорка регистровано 44 случајева новооболелих.
Ковид амбуланта у Косовској Митровици / Фото И. Радуловић
Како је саопштено из Кризног штаба општине Косовска Митровица, преминули су из Зубиног Потока и Лепосавића.
Иначе, на Косову и Метохији у српским срединама регистрована су 1.704 случаја оболелих од корона вируса, од чијих последица је преминуло 159 особа.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)