ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ: Велике гужве на путевима и граничним прелазима - на Келебији се чека и по 4 сата

31. 08. 2021. у 18:48

НА ауто-путу Уб - Лајковац до сутра је од 7 до 15 часова затворена за саобраћај зауставна трака у смеру Сурчин - Прељина и то због радова на кошењу путног појаса, саопштили су Путеви Србије.

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ: Велике гужве на путевима и граничним прелазима - на Келебији се чека и по 4 сата

Фото: АМСС камере/ Принтскрин

На ауто-путу Е-75, на деоници од моста Газела до Аутокоманде, а у смеру ка Нишу 4. септембра најављени су радови од 7 до 8.30 у средњем појасу, те ће за саобраћај бити затворена претицајна трака, а возила ће користити возну и зауставну траку.

На деоници Бук - Ушће, у близини манастира Студеница, до 3. септембра због радова на клизишту возила ће бити наизменично пропуштана.

До 3. септембра затворена је десна коловозна трака у дужини од километар и по на деоници Баточина - Крагујевац код Никшићког брда, а у смеру ка Крагујевцу и то због радова на санацији клизишта. Саобраћај се одвија левом коловозном траком двосмерно. Саобраћај из смера Баточине ка Крагујевцу преусмерен је на претицајну траку супротног смера Крагујевац - Баточина. Из оба смера саобраћај је каналисан и успорен 60 км/х.

На путу Рибариће - Тунел, после скретања за место Паљево до 3. септембра одвијају се радови на реконструкцији моста, уз наизменично пропуштање возила.

На наплатним станицама на аутопутевима нема задржавања возила, а према информацијама Управе граничне полиције у 17.15 часова на граничном прелазу Хоргош, на излазу из земље, теретна возила чекају 90 минута. На Келебији чекају 240 минута, а на Батровцима 180 минута.

На прелазу Шипљани на улазу у земљу путничка возила чекају 30 минута, на прелазима Градина и Гостун такође 30 минута, а на граничном прелазу Шид, на излазу из земље путничка возила чекају 120 минута.

На граничном прелазу Прешево, на улазу, задржавање за путничка возила је 50 минута, док на осталим прелазима нема дужег задржавања за све категорије возила.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

ЖЕСТОКО СЕ УВРЕДИЛА: Ђорђе Давид четири месеца није причао са Снежаном Ђуришић - рокер открио детаље